Tapety

Tapety

Ponúkame trendové tapety od popredných európskych výrobcov. Nájdete u nás tapety rôznych materiálov – vinylové, vliesové, textilné aj tapety z prírodných vlákien. Samozrejmosťou je, profesionálna realizácia a odborné poradenstvo.

Fototapety

Fototapety rôznych rozmerov, farieb a motívov v papierovom alebo vliesovom prevedení rozveselia aj všedný interiér. Za okamih si z Vašej izby vytvoríte tropickú oázu či rozkvitnutú lúku. Do detských izieb môžete použiť rozprávkové či zvieracie motívy alebo pre Vás vyrobíme tapetu na mieru podľa predlohy.

Samolepiace fólie

Samolepiace fólie sú ideálne na renováciu dverí či nábytku. Priesvitné varianty možno použiť na úpravu skla Vašich dverí či okien. Množstvo dekorov máme stále skladom za rozumné ceny.

Samolepiace dekorácie

Ozdobné samolepiace dekorácie na stenu či na nábytok rozohrajú aj fádny interiér. Ponúkame aj moderné nálepky v prevedení FLOCK.

Kamenné tapety

Vhodné pre použitie v exteriéri na architektonické dotvorenie fasád, soklov, múrov, stĺpov, komínov… Taktiež v interiéri na moderné dekorácie stien a iných prvkov. Pri použití vhodnej lepiacej hmoty je možná inštalácia na drevo, betón, sadrokartón, obkladačky, sklo, kov, plast… Veľkou výhodou kamenných tapiet je, že sú podsvietiteľné.

So stavebným materiálom Vám odborne poradíme v ORVA COLOR

Rýchly kontakt

MOBIL:

0915 885 090
0905 284 226

E-MAIL:

studio@orva.sk