Podlahy

Laminátové podlahy

Pri podlahách sme sa zamerali na kvalitu nemeckého výrobcu Tarkett, ktorý nám poskytujem veľmi dobrý pomer ceny a kvality. Funkčná a štýlová, laminátová podlaha Tarkett ponúka moderný vzhľad a odolný povrch ideálny pre komerčné priestory i domácnosti. Zámkový spájací systém T-lock a zosilnené dosky ponúkajú stabilitu a pevnosť s povrchovou ochranou MrTech a Techwear na ochranu spojov a povrchu pred vlhkosťou a opotrebením.

     

Vinylové podlahy

U nás nájdete široký výber viac ako 90 prírodných dekorov spĺňajúcich hlavné trendy v interiérovom dizajne.  Ponúkame luxusnú vinylovú podlahu tarkett vinyl tiles s vynikajúcimi technickými vlastnosti.

     

Príslušenstvo

Aby sme uspokojili aj najnáročnejších zákazníkov, ponúkame Vám podlahové soklové lišty v rozličných prevedeniach – klasický drevodekor, snehobiele alebo premaľovateľné. V ponuke sú aj extravysoké lišty.

Čističe

Bona Spray Mop slúži k veľmi rýchlemu čisteniu a údržbe všetkých povrchov  podláh. Otočná hlava mopu uľahčuje čistenie aj v ťažko prístupných miestach. Je ergonomický, jednoducho sa používa a rýchlo sa zostavuje.

So stavebným materiálom Vám odborne poradíme v ORVA COLOR

Rýchly kontakt

MOBIL:

0915 885 090
0905 284 226

E-MAIL:

studio@orva.sk