Interiér

Ako pracujeme

Budeme potrebovať pôdorys priestoru, fotografie aktuálneho stavu a prvú konzultáciu s vami. Pokiaľ plány nemáte plány priestoru vieme na miesto vycestovať a priestor si zamerať sami.

 

Na projekte začíname pracovať po zaplatení 50%.

 

Vypracovanú štúdiu Vám zašleme alebo odprezentujeme u nás v štúdiu. Štúdiu je možné odovzdať v rôznych fázach (viď cenník), podľa dohody. Podľa týchto fáz sa mení aj doba dodania štúdie.

Cenník

ZAMERANIE V RÁMCI PRIEVIDZE ZDARMA

ZAMERANIE MIMO PRIEVIDZE PO DOHODE PODĽA VZDIALENOSTI

cena štúdie / kreslený výstup  5€/m2

cena štúdie / fotorealistický výstup 7€/m2

komplexný dizajn manuál (fotorealistický výstup + špecifikácie materiálov + stolárske výkresy) 9€/m2

100 ročný dom

Projekt riešil rekonštrukciu 100 ročného domu v Nitrianskom Pravne. Cieľom bolo zachovať jeho pôvodnú atmosféru a pritom použiť prvky súčasného dizajnu.

Apartmán v Bratislave

Návrh interiéru luxusného apartmánu s veľkou terasou v Bratislave. Pri návrhu sme zosúladili predstavy a požiadavky klienta s použitím moderných materiálov a originálneho nábytku na mieru, ktorý dodal priestoru jedinečnú atmosféru.

Byt v Prievidzi

Návrh interiéru bytu na sídlisku v Prievidzi. Zadaním bolo využitie jestvujúceho kompozičného riešenia s použitím prírodných a svetlých odtieňov farieb.

Vidiecky dom

Rekonštrukcia vidieckeho domu v Poľnom Kesove. Jedná sa o malý domček s pôvodnou dispozíciou, ktorý bude slúžiť ako chalupa pre rodinu s deťmi. V návrhu sme sa inšpirovali prírodným prostredím, v ktorom sa nachádza.

Detská izba

Návrh ružového kráľovstva v rodinnom dome pre dievčatko v predškolskom veku. Jemné ružové odtiene, svetlý nábytok a hravosť zaručili úspech u malej princezny.

So stavebným materiálom Vám odborne poradíme v ORVA COLOR

Rýchly kontakt

MOBIL:

0915 885 090
0905 284 226

E-MAIL:

studio@orva.sk